1 Aralık 2014 Pazartesi

TULUMLA KÜRK YELEK BİRLEŞİRSE!

tulum

İkisini de ayrı ayrı pek çok sevdiğim tulum&kürk yelek karışımını da çok sevdiim:) aslında bunları giyeli birkaç hafta oldu ama bu kombini bloga yazmayı düşünmemiştim giyerken sonradan güzel bi konu olduğuna karar verdim.
Okuldan bi  arkadaşımızın öncülüğünde at çiftliğine gittik. Böyle bi kombin yaptım ben de.Atları çok severim ama ilk defa bu kadar yakın temas halindeydik:)) ilk kez ata bindim ama cidden çok güzel bi duyguymuş.

kürk mantolu madonna

At hiç yüz vermiyor yalnız bana:(

Gelelim kombine; tulum zaten birkaç sezondur çok popüler ama bence bu sezon zirvede gerçekten.Her markanın koleksiyonunda görebiliyoruz tulumları. Çünkü cidden kullanım olarak çok rahat uzun kollu olması özellikle daha da kullanışlı kış için. Daha önceki postlarımda da vardı bu tulum, o kadar uygun fiyata aldım ve o kadar kullanışlı ki iyi ki almışım diyorum.Bence siz de bu sezon tulumlara şans verebilirsiniz. 
Kürk yelekler ise sonbahar ve kış aylarının sevimlisi :) daha önce kullanmamıştım hiç tüylü yelek.Ama bu sezon mutlaka almak istiyordum.Bunu da çok beğenerek aldım ve indirimde olması da ayrı bi güzellikti tabi.Fotoğrafta pek belli olmamış ama yeleğin üstünden ayakkabımla aynı renk bir kemer takmıştım.Kürk yelek veya ceketleri de listenize alırsınız belki bu vesileyle.

polo ayakkabı

Ben de ona yüz vermedim tabi:))

kürk yelek

En nihayetinde barıştık:))

zara canta

Tepeden detaylar

kürk mantolu madonna

KÜRK YELEK: TALLY WEİJL
TULUM: H&M
AYAKKABI: CALIFORNIA POLO CLUB
ÇANTA: ZARA
ŞAL: SARAR
GÖZLÜK: STRADIVARIUS
TAKILAR: H&M

Fotoğraflarımı çeken yurt ve bölüm arkadaşım Sare'ye de çok teşekkür ediyorum.
Görüşmek üzeree:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder