2 Nisan 2016 Cumartesi

LADY IN BLACK

Merhabalar,
Bazen diyorlar ki çok fazla renkli giyiniyorsun. Napayım renkleri çok seviyorum. Buyrun o zaman siyahlar içinde bi kombin gelsin.

zara shoessimsiyah kombin


Pantolonun kalıbı, formu harika değil mi ya çok severek kullanıyorum gerçekten biraz daha bolunu üretmek isterdim. Hem rahat hem farklı.

zara shoes


victoria secret


Blazer ceketler ise benim en sevdiğim. Tanıyanlar bilir birçok renkte blazer ceketim var ve kullanmayı çok seviyorum. Bazen ciddi ve şık bir hava veriyor bazen de kot gömleklerle ya da kazaklarla spor kullanılabiliyor. Erkeklerde de takım elbise dışında günlük kullanılan blazer ceketleri beğeniyorum.
ipek üniversitesi


ipek


ipek üniversitesiAyakkabılarımı alma hikayemi anlatmak istiyorum. Zara'nın kış indiriminin son zamanlarıydı. Bu ayakkabının numarası tekti. Ben elime aldım tam yürüyorum mağazada biri çıktı aniden karşıma. Gay olduğunu düşündüğüm bi adam durdurdu beni ayakkabılar çok güzel numarası yok ben de almak istiyorum dedi. Ben bi tırstım :)) ama tabiki de vermedim. Erken gelseydin bacım dedim içimden:))

victoria secret


Birazcık da hayatımdan bahsedeyim. Bu ciddili kombini yaptım çünkü okulun kuruluş yıldönümünde bir belge aldım. Bunu buraya yazmam görgüsüzlük mü bilemiyorum ama inanın belge melge umrumda değil. Beni duygulandıran şey başka. Acı eşiğimi nirvanaya ulaştıran şeyler yaşadım. Hayatımdan birçok masum insan eksildi cennete gittiklerine emin olduğum. Yaşamla ölüm arasında ince bir çizgide yürüdüm. Ama inanır mısınız insan o halde bile hayal etmeden duramıyor. Hayal etmeden, umut etmeden yaşamanın ölümden bir farkı yok bence zaten. Ben ikisini de bir an bile bırakmadım. İnsanın o haldeyken kurduğu düşlerin gerçek olması o kadar güzel ki ama o düşleri yaşayamadan bu dünyadan göç eden insanların her anına şahit olmak da bir o kadar hüzünlü. Rabbim ne isterse o olur yargılamak bizim elimizde değil. Demiştim ki: "Ben yıkılmadım. Sadece bir başka bahar için yapraklarımı döküyorum. Baharda yeniden yeşereceğim!" Belki şimdi benim için bahar zamanıdır da çiçek açma zamanım gelmiştir..

victoria secret

Çekimleri yapan canım Dilara Kayar'a çok teşekkür ediyoruum! Tabi biz çekim yaparken bizi çeken Rukiye'ciğime de :)

fashion photos

yaz kombinleri


           Görüşmek üzere, iyi bakın kendinize hayal etmeyi ve dua etmeyi asla bırakmayın!

AYAKKABI: ZARA
ÇANTA: VICTORIA SECRET
PANTOLON: BNETTON BUTTON
ŞAL: SILK HOME
CEKET: HEDİYEHiç yorum yok:

Yorum Gönder