31 Temmuz 2016 Pazar

TASARIMLARIM: ETNİK FİLLİ TSHIRT

filli tshirt

Okulda dersler için yaptığımız projelerden biri daha gelsiin. Tabi projelerin yanında Seherrengi'nin de pek rahat durduğu söylenemez :)

beyaz bol pantolon

Süsleme Teknikleri diye bir ders aldık bu yıl. Derste dönem sonuna kadar bir dosya hazırlamamız gerekiyordu. Çeşitli küçük dikiş teknikleri ve basit süslemelerle birlikte geleneksel ve modern süslemeler de gördük. Keşke dosyamı da gösterebilseydim ama okulda kaldı malesef:(

Dersin bir bölümü de baskı tekniklerinden oluşuyordu. Önce çantaya sonra gömlek ve tshirte kendi zevkimize göre baskılar yaptık. Çantayı şurdan görebilirsiniz.pembe uzun ceket

Benim favorim gömlek o da elime ulaşınca bir post gelecek inşallah. Tshirtü de çok sevdim tabi. Etnik desenlerin bu sezon da hızla yükselişinden ve fillerin her versiyonunu bir yerlerde görmekten bize de bi parça ilham düştü:))


plaklı çanta

Detaylaar 

diy project

Biraz filin üzerine işlemeyle canlılık kazandırıp parça kumaş desenleriyle etnik havasını desteklemeye çalıştım. Yorumlarınızı beklerim ;)

pembe ceket

Tabi pantolon da bir Seherrengi ürünüdür. Bayram özel çalışmıştık şuraya tıktık. Bu yaz fa vo rim! Her parçayla giyiliyor, bombol, rahat, yapışmıyor ve en güzel de spor ayakkabılarla oluyor.

beyaz bol pantolon

Pembe ceketse annemin ellerinden. İlk gördüğümde ben bunu giymem yeaa demiştim sonra üzerimden çıkarmadım :)) 

filli tshirtCEKET: ANNE ÖZEL DİKİMİ:)

AYAKKABI: ADİDAS

ŞAL: İPEKEVİ

ÇANTA: ALAÇATI(Yakında bununla ilgili bir yazı yazıp adres vericem https://www.instagram.com/p/BHjlc2ojPwF/?taken-by=seherrengiblog&hl=tr ) Hiç yorum yok:

Yorum Gönder